Ogrodzenie kompozytowe

Marta Balcerowska
Ogrodzenia ażurowe z kompozytu drewnianego to produkt firmy Plastivan.

Co jest mocniejsze i bardziej wytrzymałe od drewna czy betonu? Odpowiedź jest prosta: kompozyt drewniany. Wykonane z mączki drewnianej oraz PVC produkty nie gniją, nie pęcznieją, nie pękają
i nie rozwarstwiają się. Kolejnym zastosowaniem świetnie przyjętych przez rynek kompozytów są ogrodzenia ażurowe w stylu farmerskim. Dzięki swoim właściwościom sprawdzą się dobrze w trudnych warunkach - w kontakcie z brudem, przy długotrwałym narażeniu na opady atmosferyczne, bądź słońce.

Ogrodzenie kompozytowe
Ogrodzenie kompozytowe

Mogą być użyte jako ogrodzenia łąk, ogrodów, ośrodków jeździeckich, działek itp.  Ogrodzenia ażurowe nie wymagają specjalnych środków czyszczących ani konserwacji. Proces pojawiania się zacieków z wody, które mogą wystąpić przy wystawieniu płotu na działanie deszczu czy śniegu po pewnym czasie zatrzymuje się i zupełnie ustępuje. Powierzchnię ogrodzenia można z łatwością wyczyścić przy pomocy zwykłych, domowych środków lub wodą pod wysokim ciśnieniem (maksymalnie 80 barów).
Ogrodzenia są łatwe w montażu. Można zamontować

Ogrodzenie kompozytowe

je do słupka w czterech kierunkach dzięki profilowi u–kształtny. Do zamocowania profili do słupka używamy wkrętów ze stali nierdzewnej. Dla utworzenia przestrzeni między deskami wstawiana jest specjalna przekładka dystansowa. Możemy uzyskać wysokość ogrodzenia do 180 cm – to zależy od tego, ilu desek użyjemy, oraz jaką zastosujemy pomiędzy nimi przerwę. Standardowa długość deski to 180 cm, może jednak zostać skrócona wedle naszych upodobań. Całość konstrukcji jest bardzo trwała – deski wzmocniono stalowym profilem, a słupek drewnianym rdzeniem. 10-letnia gwarancja na produkt obejmuje wszystkie właściwości mechaniczne oraz odporność na działanie owadów.
Ogrodzenia ażurowe są produktem ekologicznym, który w całości nadaje się do przetworzenia. Możemy wybierać spośród trzech kolorów: tropikalnego brązu,  kamiennego szarego oraz grafitu.

Wymiary:
Deski wzmocnione stalowym profilem: 12 x 2,7 x 180 cm
Mały profil u-kształtny: 2,7 x 3,5 x 182 cm
Przekładka dystansowa: 2,7 x 3,5 x 180 cm
Słup kompozytowy wzmocniony drewnianym rdzeniem: 9 x 9 x 270 cm
Daszek słupka: 11 x 11 x 1,7 cm

od 12 lat
Wideo

Jak złodzieje oznaczają domy, które chcą okraść?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na e-ogrodek.pl e-ogrodek.pl