Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

Materiał promocyjny
Za oknem wiosna w pełni – można w końcu uwolnić się od zimowych ubrań, krótkich dni i szaroburej pogody i bez limitów korzystać z uroków wiosny. Również w T-Mobile, gdzie tegoroczna wiosna będzie upływać właśnie pod znakiem usuwaniach ograniczeń i korzystania z nielimitowanych doświadczeń. Od dziś do końca maja wszyscy obecni i nowi klienci T-Mobile, którzy już posiadają, zakupią lub zmienią swój abonament na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielitowana”, drugą ofertę z nielimitowanym Internetem na rok lub Internetem światłowodowym na 12 miesięcy otrzymają na nasz koszt. Do tego dorzucamy atrakcyjne zniżki na urządzenia – wszystko po to, aby nasi klienci mogli działać bez ograniczeń i skupić się na tym, co teraz ma dla nich znaczenie. 

Najlepsze rozwiązania technologiczne to te, które pozwalają nam zapomnieć o ograniczeniach. Dlatego w T-Mobile tworzymy oferty, które naszym klientom pozwolą działać bez limitów, realizować to, co aktualnie ma dla nich znaczenie i sięgać po to, co najlepsze. Właśnie dlatego jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy nielimitowany (zarówno co do prędkości, jak i liczby gigabajtów) Internet w smartfonie oraz nielimitowany Internet domowy. Teraz czas na następny krok. Wybierając abonament z nielimitowanym Internetem, można zgarnąć kolejny taki abonament lub Internet światłowodowy na 12 miesięcy za 0 zł. A po tym okresie również comiesięczną, 20-złotową zniżkę na kontynuację usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

Wybierz swój abonament i zapomnij o limitach

Oferta dotyczy klientów, którzy zdecydują się na jedną z ofert abonamentowych w T-Mobile z nielimitowanym Internetem. Co w nich znajdziemy? W przypadku opcji „L Nielimitowana” są to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz całkowicie nielimitowany Internet 5G w maksymalnej, dostępnej prędkości, bez limitu pakietu danych do wykorzystania. Dodatkowo wyróżniającym plan taryfowy na rynku bonusem jest przysługująca zniżka na urządzenie w wysokości 300 zł. Do tego dodajemy dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 12 miesięcy w prezencie. To jedyna usługa na rynku, która daje użytkownikom dostęp zarówno do telewizji, streamingu wideo z ulubionymi serialami i filmami, ebooków, jak i najlepszej muzyki. Na liście dostępnych serwisów znajdują się HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go i Eleven Sports, z których można naprzemiennie korzystać co 30 dni. Regularna cena taryfy „L Nielimitowana” to 85 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa – 65 zł miesięcznie. Drugim wariantem oferty, do której można dobrać promocyjne usługi, jest „M Nielimitowana”. Podobnie jak L-ka, gwarantuje ona nielimitowane połączenia oraz wiadomości. Wliczony jest tu także Internet bez limitu danych – w stałej, maksymalnej prędkości do 30 Mb/s. Nie zabrakło również 200-złotowej zniżki na smartfon oraz 6-miesięcznego dostępu do „Rozrywki Uwolnionej”. Abonament w tym wariancie kosztuje 65 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa tylko 45 zł miesięcznie.

Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

Ciesz się Internetem bez ograniczeń na nasz koszt

Do każdego z tych abonamentów można dobrać kolejną usługę – a w zasadzie dowolną ich liczbę. Może to być abonament z urządzeniem – wtedy T-Mobile bierze na siebie opłaty za usługę przez 12 miesięcy lub wariant bez urządzenia z 6-cioma miesiącami bez opłat. Promocja z urządzeniem naprawdę się opłaca – oprócz nawet 780 zł dodatkowych oszczędności przy taryfie „M Nielimitowana”, otrzymujemy rabat na smartfon lub inny sprzęt na raty 0% w wysokości do 400 zł (wybierając dwie oferty tego samego dnia). Drugą opcją do wyboru jest usługa Internetu światłowodowego, w ramach której T-Mobile również bierze na siebie całkowite opłaty przez 12 miesięcy. W ramach promocji można wybrać dowolną z dostępnych prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 900 Mb/s. Przez pierwsze 12 miesięcy nie będą doliczane również opłaty obowiązujące w budynkach o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne.

Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

Trzeci wariant – dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu – to mobilny Internet domowy bez limitu danych, którego z kolei 3-miesięczne koszty pokrywa T-Mobile. W ramach oferty klienci mogą wybrać ofertę z Internetem bez limitu danych w prędkości do 30 Mb/s. 60 Mb/s lub 90 Mb/s lub bez limitu prędkości z anteną zewnętrzną. We wszystkich tych przypadkach po zakończeniu promocyjnego okresu użytkownik otrzymuje rabat na dalsze korzystanie z usługi w wysokości 20 zł miesięcznie. Oznacza to, że cena drugiego abonamentu „M Nielimitowana” wyniesie po roku 45 zł, a opcji L – 65 zł. Natomiast światłowodu, w zależności od wybranej prędkości, kolejno – 40 zł, 50 zł lub 70 zł. W przypadku Internetu domowego będzie to zaś 40, 50 lub 70 zł, a przy Internecie domowym z anteną analogicznie – 60, 70, 90 albo 110 zł.

Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

Złap urządzenie w lepszej cenie

Dodatkowo w ramach promocji przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na smartfony, w tym m.in. Samsunga Galaxy A52s oraz Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Korzystając z taryfy „M Nielimitowana”, każdy z tych modeli otrzymamy 200 zł taniej, a przy taryfie „L Nielimitowana” do 300 zł taniej.

Nielimitowane możliwości skorzystania z promocji

Z wiosennej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale także ci, którzy posiadają już numer w T-Mobile – zarówno obecni użytkownicy nielimitowanych taryf, jak i klienci posiadający inną taryfę, którzy zmienią ją na taryfy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Promocja obowiązuje do 31 maja włącznie.

Wszystko, co teraz ma znaczenie

Ofercie towarzyszy ponadto promująca ją kampania reklamowa, pokazująca, jak brak limitów technologicznych pozwala skupić się na tym, co dla nas najważniejsze. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Działania w Internecie prowadzi VMLY&R, a materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/roknanaszkoszt.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na e-ogrodek.pl e-ogrodek.pl