Top Builder 2013 dla płyty Stream Line marki Libet

a.cichosz@n-b.com.pl
Płyta nawierzchniowa Stream Line zaprojektowana przez rzeźbiarza Jerzego Dobrzańskiego dla firmy Libet otrzymała tytuł Top Builder 2013. To kolejna po tytule must have prestiżowa nagroda dla tego produktu. Wyróżnienie miesięcznika branżowego Builder przyznawane jest każdego roku najlepszym produktom z branży budowlanej.

Płyta chodnikowa niczym meandrująca rzeka

Inspiracją dla stworzenia płyty Stream Line była linia meandrującej rzeki oraz ruch strumienia wody. Organiczny kształt, pozbawiony ostrych kątów tworzy moduł, który choć nie przypomina kostki brukowej w tradycyjnym jej rozumieniu, daje bardzo szerokie możliwości dla tworzenia zróżnicowanych układów i kompozycji. Zestawienie poszczególnych modułów w sposób jak najmniej widoczny nadaje całej kompozycji płynności i spójności. Ponadto ażurowa forma elementu pozwala zintegrować betonową nawierzchnię z elementami natury - trawą, piaskiem lub grysem. Dzięki temu Stream Line wpisuje się również w popularny trend eko designu, bowiem pozwala stworzyć nawierzchnię nie tylko piękną i praktyczną, ale też umożliwiającą swobodne funkcjonowanie ekosystemu.

Nowe spojrzenie na nawierzchnię

Każdego roku tytuł Top Builder jest przyznawany przez redakcję miesięcznika Builder najbardziej innowacyjnym produktom i rozwiązaniom z branży budowlanej. Otrzymują je produkty spełniające wymagania budownictwa zrównoważonego, a także zapewniających wysoką jakość i bezpieczeństwo wznoszonych obiektów budowlanych. Płyta nawierzchniowa Stream Line to kolejny po kostce brukowej Via Trio produkt Libetu uhonorowany tym prestiżowym wyróżnieniem. To nie przypadek, ponieważ firma od początku swej działalności stara się zmienić wizerunek kostki brukowej, na element współtworzący piękne otoczenie i wpływający na estetykę przestrzeni publicznych. Stream Line to kolejny krok w kierunku designerskich linii produktów wysokiej jakości.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Polacy ocenili rząd Tuska. Zaskakujące wyniki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na e-ogrodek.pl e-ogrodek.pl